جایگاه سازی
پشتیبانی خانه بازاریابی

برای ارتباط با خانه بازاریابی با شماره 02122051861 و یا شماره همراه 09190640919 تماس بگیرید و یا پیام خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

خانه بازاریابی

خانه بازاریابی چگونه می تواند به موفقیت شما در کسب و کار کمک کند ؟

خانه بازاریابی موفقیت شما را تضمین می کند !

خانه بازاریابی موفقیت شما را تضمین می کند !!

از این که از خانه بازاریابی بازدید می کنید، صمیمانه سپاسگزاریم و ایمان داریم که در کنار هم می توانیم به قله های موفقیت دست پیدا کنیم.

خانه بازاریابی

چرا و چگونه راهکاری گروه بازاریابی مشاورین آرتا (ما) برای شما موثر و موفقیت شما را تضمین می کند ؟

راهکارهای بازاریابی مبتنی بر واقعیت بازار

منطبق بر علم بازار و بازاریابی

و از همه مهمتر اجرایی و اقتصادی !

ما روزانه با کسب و کارهای زیادی سر و کار داریم و فعالیت های ما بیشتر میدانی است ! بنابراین اطلاعات و رویکرد ما نسبت به کسب و کار و بازار، واقع گرایانه و اجرایی است ! هم چنین مشاورین خانه بازاریابی همگی در بازار واقعی با بازار همراه بوده اند و علاوه بر دانش آکادمیک به تجربه شخصی مجهز هستند و ما به شما کمک می کنیم در عمل موفق شوید، به همین خاطر سعی کرده ایم که موقعیت های واقعی بازار را بازسازی کنیم و بهترین راهکارها را برای موفقیت شما طراحی کنیم .

خانه بازاریابی تا رسیدن به موفقیت در کنار شماست.

ما تحلیل متفاوتی از کسب و کار و بازار داریم و برای موفقیت شما راهکارهای بومی سازی شده بر اساس بازار ایران به شما ارائه می دهیم .

توسعه و سرمایه گذاری برند برای اولین بار در ایران با استفاده از مفهوم لگو

بازاریابی و برندسازی با مفهوم لگو

بازاریابی و برندسازی و تبلیغات و فروش مفاهیمی تخصصی اند و هریک نیاز به تخصص های گوناگونی دارند، هیچ مشاوری به تنهایی نمی تواند همه نیازها و مشکلات یک سازمان را تشخیص داده و آنها را حل کند، در واقع با ظهور بازاریابی دیجیتال و ابزارهایی بسیار زیادی که به عنوان کانال بازاریابی استفاده می شوند، موجب شده که کسب و کارها سردرگم شوند و به بازدهی مورد نظر نرسند، ما معتقد هستیم که تنها یک مشاوره ساده نمی تواند تغییری در کسب و کار ایجاد کند و مشاور به عنوان یک مربی باید همراه همیشگی کسب و کار باشد و مدیران و سرمایه های انسانی کسب و کار و سازمان و استارت آپ باید رشد کنند و راه های درست را انتخاب کنند.

ما کسب و کار را به دسته ای از لگوها تشبیه کردیم و به کمک نیروهای داخلی سازمان شما، کسب و کار فعلی شما را ترسیم و مدل سازی می کنیم، و از دید منابع انسانی، سرمایه موجود، ارزش افزوده، نهادهای فعلی ارزشمند کسب و کار شما و دانش مدیریتی و تحلیل رقبا و بازار محلی و جهانی به بهترین نحو برند و کسب و کار شما را شکل می دهیم .

اما نکته مهم در اینجا استراتژی داینامیک و پویاست، با راهکار لگو در برندسازی شما می توانید در دنیای کسب و کار متمایز و موفق باشید و سهم بیشتری از بازار را کسب کنید.

خانه بازاریابی چگونه می تواند به شما کمک کند ؟

مهم ترین سوالی که باید پرسید این است که در کسب و کار و بازاریابی به دنبال چه چیزی هستیم ؟پاسخ بیشتر کسب و کارها این است: افزایش فروش و سود !

شاید ساده به نظر برسد، ولی در دنیای دیجیتال امروز خیلی مفاهیم بازاریابی پیچیده شده است !

خانه بازارایابی چگونه می تواند به شما کمک کند ؟

پس از این که کسب وکار شما و شیوه ارتباط با مشتریان مشخص شد، ما برای موفقیت شما راهکارهای اجرایی طراحی می کنیم.

دسته بندی اصناف و مشاغل برای مشاوره بازاریابی و فروش و برندسازی

مشاوره بازاریابی کسب و کارهای سنتی که فروش و خدمات به صورت سنتی است


مشاوره بازاریابی کسب و کارهایی که فروش و خدمات به صورت دیجیتال است و یا فروش سنتی به همراه ابزارهای دیجیتال


مشاوره بازاریابی استارت آپ ها


دانشجو و پژوهشگر بازاریابی و مدیریت


آژانس بازاریابی

اگر بدنبال یک آژانس بازاریابی هستید، آژانس بازاریابی آرتا به شما کمک میکند تا بهترین گزینه را انتخاب کرده باشید !

در واقع شیوه کار متفاوت آژانس بازاریابی مشاورین آرتا بسیار متفاوت با سایر آژانس های بازاریابی است، ما بهترین مشاورین بازاریابی را به شما معرفی می کنیم و نه این که خود مدعی باشیم که همه چیز را می دانیم، مشاورینی که الزاما تحصیلات آکادمیک هم ممکن است نداشته باشند، و مدیران کسب و کار مرتبط با کار شما باشند !

در واقع ببینیم که تعریف آژانس بازاریابی چیست ؟

تعریف ما از آژانس بازاریابی بنگاه تبلیغاتی نیست، اگر چه آژانس بازاریابی می تواند کاکردهای بنگاه تبلیغاتی را هم داشته باشد، تعریف ویکی پدیا از بنگاه تبلیغاتی :

بنگاه تبلیغاتی (به انگلیسی: Advertising agency) یک کسب و کار خدماتی است که به ایجاد، برنامه‌ریزی، اجرا و مدیریت تبلیغات برای مشتریان می‌پردازد. بنگاه تبلیغاتی می‌تواند برای مشتریان خود خدماتی مانند برندینگ، بازاریابی (مارکتینگ) و طراحی و اجرای انواع کمپین‌های تبلیغاتی را ارائه دهد.

سازمان‌ها و برندها ممکن است به منظور تولید تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغات آنلاین، تبلیغات محیطی، بازاریابی موبایلی و غیره که به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی هستند، بنگاه‌های تبلیغاتی را به کار بگیرند.

یکی از موفق‌ترین بنگاه‌های تبلیغاتی دنیا که شهرت بسیار زیادی دارد، آژانس تبلیغاتی اُگیلوی است که به عنوان بزرگ‌ترین آژانس تبلیغاتی جهان شناخته می‌شود.

اگرچه واقعا جدا کردن تبلیغات، بازاریابی و فروش کمی دشوار است و تعریف های عمومی آنها به هم آمیخته است، و شاید خیلی ها تفاوتی بین بازاریابی و فروش نمی دانند، اما این ها تفاوت های بسیاری دارند

به هر حال بهتر است که مطلب را خلاصه کنیم و ببینیم که خدماتی که آژانس بازاریابی مشاورین آرتا به شما ارائه می دهد چیست !

خدمات گروه بازاریابی ما برای موفقیت شما

مشاوره بازاریابی

fly

انتشارات بازاریابی

کتاب های بازاریابی