در خبرنامه بازاریابی عضو شوید

Please enable the javascript to submit this form

بازاریابی اجازه ای

عمر تبلیغاتی که ما می شناسیم به پایان رسیده است !! این عبارت را شاید شنیده باشید، ولی از حرف تا عمل فاصله بسیار است و برای ما که در عصر تولید متوقف شده ایم، بازاریابی اجازه ای بیشتر یک شوخی به نظر می رسد !!

بازاریابی اجازه ای چیست ؟

بازاریابی اجازه ای مفهومی نسبتا جدید است که مطرح شدن آنرا با کارآفرین و صاحب نظر بازاریابی ست گادین نسبت می دهند .

در واقع تبلیغات و فعالیت های بازاریابی امروز، بدون اجازه مشتری و در زمانی به مشتری احتمالی عرضه می شوند که مشتری نیازی به آنها ندارد

حالا ممکن است به صورت تصادفی مشتری با تبلیغات انبوه به سوی ما کشیده شود، ولی این بازاریابی اجازه ای نیست و همان تبلیغات انبوه و تبلیغات پوستری است و نمونه بارز آن تبلیغات کانون های زبان است که در و دیوار شهر را مورد هجوم تبلیغات خود قرار می دهند، این پدیده تراکت چسباندن روی در و دیوار سالهاست که مورد نقد و تجاوز به حریم شهر است، که خوشبختانه با بالا رفتن قیمت کاغذ امیدواریم که در این نوع تبلیغات تجدید نظر شود و به سمت بازاریابی اجازه ای سوق پیدا کنیم

بازاریابی اجازه ای

بازاریابی اجازه ای در مقابل بازاریابی و تبلیغات سنتی و وقفه ای

موارد زیر نمونه از تبلیغات ناخواسته و وقفه انداز در زندگی روزمره است :

تبلیغات تلویزیونی نا خواسته

شما در حال تماشای فیلم و برنامه مورد علاقه تان هستید که گاه و بیگاه با پیام های بازرگانی نا خواسته روبرو می شوید .

آیا نسبت به تبلیغات تلویزیونی و ماهواره ای نفرت پیدا نمی کنید ؟

این نوع بازاریابی در عصر ارتباط زدگی می تواند مفید و موثر باشد ؟

مشکل دیگر این نوع تبلیغات وقفه انداز، عدم برقراری ارتباط با مخاطب است، مثلا آیا یک جوان بیست ساله نیاز به خرید قابلمه دارد ؟

هدف گیری تبلیغات سنتی به شدت ضعیف است، ما باید به سمت بازاریابی اجازه ای حرکت کنیم، بازاریابی اجازه ای با اطلاع و اجازه مشتری فعلی برای او می تواند پیام هایی را مطرح کند، می توان از بازاریابی به همراه هوشمند سازی تبلیغات برای جذب مشتری استفاده کرد .

راه کار خانه بازاریابی، بازاریابی اجازه ای

خانه بازاریابی استارت آپ جدیدی را آغاز کرده است که با اجازه مشتریان و طبق نظر خود مشتریان برای آنها تبلیغات ارسال می کند

برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

02122051861

دیدگاه‌ها   

#1 نحوه همکاریسعید پلاستیک 1398-04-11 20:46
لطفا بفرمایید که نحوه همکاری شما در رابطه با شرکت تولید کننده محصولات پلاستیکی به چه صورت است ؟ و بازاریابی اجازه ای که فرمودید در این مورد چه کاربردی دارد ؟
مشکل ما در حال حاضر بازخورد منفی از بازاریابی تلفنی است و مثل سابق بازاریابی تلفنی برای ما کاربرد ندارد، بازاریابی اجازه ای در مورد چه راهکاری ارائه می دهد ؟