جایگاه سازی
  • شما اینجا هستید : خانه بازاریابی

خانه بازاریابی

خانه بازاریابی موفقیت شما را تضمین می کند !

خانه بازاریابی موفقیت شما را تضمین می کند !!

از این که از خانه بازاریابی بازدید می کنید، صمیمانه سپاسگزاریم و ایمان داریم که در کنار هم می توانیم به قله های موفقیت دست پیدا کنیم.

خانه بازاریابی

گروه بازاریابی مشاورین آرتا (ما) برای موفقیت شما راهکارهای مبتنی بر واقعیت بازار، منطبق بر علم بازار و بازاریابی و از همه مهمتر اجرایی و اقتصادی طراحی می کند، خانه بازاریابی موفقیت شما را تضمین می کند !

ما روزانه با کسب و کارهای زیادی سر و کار داریم و فعالیت های ما بیشتر میدانی است ! هم چنین مشاورین خانه بازاریابی همگی در بازار واقعی با بازار همراه بوده اند و دانششان فقط تئوری نیست و ما به شما کمک می کنیم در عمل موفق شوید، به همین خاطر سعی کرده ایم که موقعیت های واقعی بازار را بازسازی کنیم و بهترین راهکار برای موفقیت شما را طراحی کنیم .

خانه بازاریابی تا رسیدن به موفقیت در کنار شماست.

ما به تحلیل متفاوتی از کسب و کار و بازار پیاده سازی میکنیم و برای موفقیت شما راهکارهای بومی سازی شده بر اساس بازار ایران به شما ارائه می دهیم .

توسعه و سرمایه گذاری برند برای اولین بار در ایران با استفاده از مفهوم لگو

بازاریابی و برندسازی با مفهوم لگو

بازاریابی و برندسازی و تبلیغات و فروش مفاهیمی تخصصی اند وهریک نیاز به تخصص های گوناگونی دارند، هیچ مشاوری به تنهایی نمی تواند همه نیازها و مشکلات یک سازمان را تشخیص داده و آنها را حل کند، در واقع ظهور بازاریابی دیجیتال و ظهور بسیار زیاد ابزارهایی که به عنوان کانال بازاریابی استفاده می شوند، موجب شده که کسب و کارها سردرگم شوند و به بازدهی مورد نظر نرسند، ما معتقد هستیم که تنها یک مشاوره ساده نمی تواند تغییری در کسب و کار ایجاد کند و مشاور به عنوان یک مربی باید همراه همیشگی کسب و کار باشد و مدیران و سرمایه های انسانی کسب و کار و سازمان و استارت آپ باید رشد کنند و راه های درست را انتخاب کنند.

ما کسب و کار را به دسته ای از لگوها تشبیه کردیم و به کمک شما کسب و کار فعلی شما را ترسیم می کنیم، و از دید منابع انسانی، سرمایه موجود، ارزش افزوده، نهادهای فعلی ارزشمند کسب و کار شما و دانش مدیریتی و تحلیل رقبا و بازار محلی و جهانی به بهترین نحو برند و کسب و کار شما را شکل می دهیم .

اما نکته مهم در اینجا استراتژی داینامیک و پویاست، با راهکار لگو در برندسازی شما می توانید در دنیای کسب و کار متمایز و موفق باشید و سهم بیشتری از بازار را کسب کنید.

خانه بازاریابی چگونه می تواند به شما کمک کند ؟

شاید مهم ترین سوالی که باید پرسید این است که به دنبال چه هستیم ؟ افزایش فروش و سود ؟ شاید ساده به نظر برسد، ولی در دنیای دیجیتال امروز خیلی مفاهیم بازاریابی پیچیده شده است !

در دنیای بازاریابی به دنبال چه هستید و خانه بازارایابی چگونه می تواند به شما کمک کند ؟

ابتدا موقعیت خود را در دنیای کسب و کار مشخص کنید و در صورتی که در موارد ذکر شده مورد خود را نیافتید با ما تماس بگیرید و یا در همین صفحه پیام بگذارید.

کسب و کارهای سنتی که فروش و خدمات به صورت سنتی است

کارخانه و کارگاه و کسب و کار تولیدی دارای ارتباط مستقیم با مصرف کننده

کارخانه و کارگاه تولیدی دارای ارتباط غیر مستقیم با مصرف کننده از طریق واسطه ها

فروش کالا فروشگاه زنجیره ای - دارای چند شعبه

فروش کالا - کسب و کار محلی

فروش خدمات - کسب کار محلی

فروشنده خدمات - کسب کار

برندسازی شخصی

دانشجو و محقق و پژوهشگر بازاریابی هستم

کسب و کارهایی که فروش و خدمات به صورت دیجیتال است و یا سنتی به همراه دیجیتال

فروشگاه آنلاین

خدمات مشتری به صورت آنلاین

خدمات مشاوره آنلاین

کارخانه و کارگاه و کسب و کار تولیدی دارای ارتباط مستقیم با مصرف کننده

ما کالاهای تولیدی خود را مستقیم به مصرف کنندگان می فروشیم و مصرف کننده از درب کارخانه خرید می کند و یا به ما سفارش می دهد.

مشاوره بازاریابی و برندسازی برای کارخانه تولید بتن آماده

برند سازی و مشاوره بازاریابی کارخانه تولید بتن آماده

دانشجو و پژوهشگر بازاریابی و مدیریت هستم نیاز به مقاله و دانش دارم

برای کمک به شما دانشجویان و محققین عزیز ما بخش های زیر را در خانه بازاریابی تدارک دیده ایم و در حال تکمیل این بخش ها هستیم :

بخش مقالات بازاریابی

اصطلاحات بازاریابی

بلاگ بازاریابی شامل نوشته های از دنیای بازاریابی

کتاب های بازاریابی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

بازاریابی ایده آل

انتشارات بازاریابی

کتاب های بازاریابی