بازاریابی ایده آل
پشتیبانی خانه بازاریابی

برای ارتباط با خانه بازاریابی با شماره 02122051861 و یا شماره همراه 09190640919 تماس بگیرید و یا پیام خود را از طریق فرم زیر ارسال کنید

نقل قول های بازاریابی

بهترین تبلیغات مشتری راضی از خدمات و محصولات شماست، با مشتری درست برخورد کنید فیلیپ کاتلر
Philip Kotler
خلق هویت سازمان

آژانس بازاریابی

اگر بدنبال یک آژانس بازاریابی هستید، آژانس بازاریابی آرتا به شما کمک میکند تا بهترین گزینه را انتخاب کرده باشید !

در واقع شیوه کار متفاوت آژانس بازاریابی مشاورین آرتا بسیار متفاوت با سایر آژانس های بازاریابی است، ما بهترین مشاورین بازاریابی را به شما معرفی می کنیم و نه این که خود مدعی باشیم که همه چیز را می دانیم، مشاورینی که الزاما تحصیلات آکادمیک هم ممکن است نداشته باشند، و مدیران کسب و کار مرتبط با کار شما باشند !

در واقع ببینیم که تعریف آژانس بازاریابی چیست ؟

تعریف ما از آژانس بازاریابی بنگاه تبلیغاتی نیست، اگر چه آژانس بازاریابی می تواند کاکردهای بنگاه تبلیغاتی را هم داشته باشد، تعریف ویکی پدیا از بنگاه تبلیغاتی :

بنگاه تبلیغاتی (به انگلیسی: Advertising agency) یک کسب و کار خدماتی است که به ایجاد، برنامه‌ریزی، اجرا و مدیریت تبلیغات برای مشتریان می‌پردازد. بنگاه تبلیغاتی می‌تواند برای مشتریان خود خدماتی مانند برندینگ، بازاریابی (مارکتینگ) و طراحی و اجرای انواع کمپین‌های تبلیغاتی را ارائه دهد.

سازمان‌ها و برندها ممکن است به منظور تولید تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات رادیویی، تبلیغات آنلاین، تبلیغات محیطی، بازاریابی موبایلی و غیره که به عنوان بخشی از یک کمپین تبلیغاتی هستند، بنگاه‌های تبلیغاتی را به کار بگیرند.

یکی از موفق‌ترین بنگاه‌های تبلیغاتی دنیا که شهرت بسیار زیادی دارد، آژانس تبلیغاتی اُگیلوی است که به عنوان بزرگ‌ترین آژانس تبلیغاتی جهان شناخته می‌شود.

اگرچه واقعا جدا کردن تبلیغات، بازاریابی و فروش کمی دشوار است و تعریف های عمومی آنها به هم آمیخته است، و شاید خیلی ها تفاوتی بین بازاریابی و فروش نمی دانند، اما این ها تفاوت های بسیاری دارند

به هر حال بهتر است که مطلب را خلاصه کنیم و ببینیم که خدماتی که آژانس بازاریابی مشاورین آرتا به شما ارائه می دهد چیست !

خدمات گروه بازاریابی ما برای موفقیت شما

مشاوره بازاریابی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید