درباره خانه بازاریابی

خانه بازاریابی، خانه امن کسب و کارها برای موفقیت

شماره تماس خانه بازاریابی

02122051861

خانه بازاریابی چگونه ساخته شد ؟

در خلال سالها مدیریت و درگیری با فضای کسب و کار و مطالعات رسمی و غیررسمی در زمینه مدیریت و بازاریابی متاسفانه با یک خلاء بزرگ روبرو شدیم !

نه این که ما از جنس آدم هایی باشیم که همه چیز و همه کس را نفی کنیم، اما متاسفانه خانه ای برای کسب و کارهای ایرانی و استارت آپ ها وجود نداشت .

خانه بازاریابی محلی برای مشاوره گرفتن از اساتید است و ما به دنبال آن هستیم که ارتباط کسب و کارها با مشاورین را برقرار نماییم

ما به دنبال ارائه خدمات متنوعی در زمینه بازاریابی هستیم و چشم انداز ما این است که به عنوان یک شتاب دهنده برای کسب و کارها عمل کنیم .

1- کسب و کارهای سنتی

بسیار از کسب و کارهای سنتی در فضای عصر تولید متوقف شده اند و نمی توانند کسب و کار خود را به روز رسانی کنند

راهکار خانه بازاریابی برای این کسب و کارها آموزش است

آموزش بازاریابی

برای کسب و کاری هنوز الفبای ارتباط با مشتری را نمی داند و نمی داند که چگونه باید با مشتری برخورد کند، کمی برای برندسازی زود است !

2- استارت آپ ها

استارت آپ ها با مشکلات متنوعی روبرو هستند

یکی از مشکلات اصلی استارت آپ ها نداشتن تجربه کافی است،فقط یک اپ یا یک وب سایت نمی تواند به تنهایی معجزه کند، در کنار دانش نرم افزاری، استارت آپ ها نیاز به دانش مدیریتی و بازاریابی دارند .

در تحقیقات انجام شده یکی از مهم ترین دلایل شکست استارت آپ ها عدم تشخیص نیازهای بازار بوده است، یعنی مثلا یک شخص یا گروه ایده ای در ذهن داشته اند که فکر کرده اند که خیلی مفید است، ولی بعد از کلی هزینه متوجه شده اند که ایده آنها در بازار جایگاهی ندارد .